دانشنامه

ده روش ایده های خلاقانه برای تزیین دیوار با آجر

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 


دیوار های خانه های خیلی از ما آجری است. یک دیوار آجری شخصیت و گرما را به اتاق ما میبخشد. از آنجایی که آجر ها در رنگ ها ی طبیعی و شکل های متنوع وجود دارد ما میتوانیم ساختمان ها را از سبک روستایی به مدرن تبدیل کنیم . ما در این مطلب میخواهیم برخی از راه های محبوب تزیین دیوار های آجری را شرح دهیم .

1- تاثیر رنگ ها : دیوار های آجری سفید مانند بوم سفیدی است که منتظر نگارش است . این نگارش میتواند با مبلمان تیره ی چوبی بالاتختی ها و نقش های تیره ی کنار جداول و... انجام شود .

\

2-دیوار هنری : آیا شما هنگام خرید به بافت های دیوار آجری توجه میکنید ؟
بافت ها بسیار اهمیت دارند و وجهه ی هنری به دیوار میدهند برای مثال میتوان یک راحی ساده با آجرهای متمایل به نارنجی انجام دهیم .

3-منگوله گارلند : این مهد کودک نشان میدهد که میتوان یک دیوار آجری خشن را به منظره ای لطیف و زنانه تبدیل مرد . برای اینکار نیاز است یه منگوله در سراسر دیوار آویزان کنید

4- وال : سیاه و سفید رنگی است که هرگز از مد نمی افتد . به خصوص در خانه . و داشتن یک دیوار آجری در خانه میتواند جالب باشد . فقط رنگ دیوار آجری خود را سفید و سیاه کنید و دیوار مجاور آن را سفید مات کار کنید

5- هنر ساده : وقتی میخواهیم دیوار آجری را با لوازم جانبی تزیین کنیم این کار را به سادگی میتوان انجام داد و بسیار زیباست . بسیاری از اوقات میتوان حالتی مثل پینه کردن دیوار آجری از طریق طراحی اسفنج انجام داد

6-دیوار قابل شستشو: اگر شما در حال بازسازی یک آشپزخانه هستید به ویژگی های ویوار سفید آجری آن فکر کنید . این آشپزخانه خاکستری به نظر میرسد در حالی که با سرد بودن رنگ همچنان گرمای خود را حفظ کرده است . به خاطر وجود چوب و کابینت.

7-رشته ی چراغ : وجود چراغ ها و نور پردازی روی دیوار های آجری بسیار زیبا است . پیشنهاد ما ب شما برای متفاوت شدن ساختمان هایتان استفاده از چراغ است

8-دیوار سیاه : اگر شما دیوار آجری خود را سیاه کنید منظره ای عجیب برای مهمانان شما رقم میزند . عجیب و در عین حال جذاب و زیبا. در این حالت به راحتی میتوانید از رنگ سفید برای تزیین دیوار استفاده کنید.

9-اضافه کردن دکور : جذابیت اولیه ی یک دیوار آجری قابل تغییر است . و یکی از راه های مهم این تغییر اضافه کردن دکور است . برای مثال اضافه کردن قطعات التقاطی از مبلمان و پارچه به فضای خود

10- حمام سبز : به راحتی میتوانیم حمام آجر خود را به شکلی در آوریم که ظاهرا از ضای باز و گلدانی ایهام گرفته و فضای خشک آجری را به مکانی سرسبز و جذاب تبدیک کند .

درباره شالوده

وب سایت شالوده، وب سایت تخصصی ارائه و بررسی جامع مصالح ساختمانی می باشد. در این سایت ضمن بررسی و ارائه مقالات آموزشی صنعت ساختمان، فروش و ارائه مستقیم خدمات و مصالح ساختمانی انجام می گیرد. 

همکاران

تماس با ما

 
 
 
تهران: 02187761351
اصفهان: 03132244251
همراه:09305182314
 
فکس: 02187761351

همکاری با ما

در صورتی که تولید کننده مصالح ساختمانی هستید یا فعال صنعت ساختمان (پیمانکاران ساختمانی، معماری و...) می توانید با شالوده همکاری نمایید.